ESD M365 Business Standard Mac, Win All Lng 1YR

ESD M365 Business Standard Mac, Win All Lng 1YR
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1799849
PartNo:KLQ-00211
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 964 Kč
Cena s DPH: 3 587 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • ESD M365 Business Standard Mac, Win All Lng 1YR
  • ESD M365 Business Standard Mac, Win All Lng 1YR

Popis produktu:

Microsoft 365 nabízí nástroje, které potřebujete, abyste mohli pracovat kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení. Přináší stejné aplikace Office, které už používáte roky, plus všechny výhody cloudu.

Pracujte odkudkoli
Microsoft 365 přináší do vašich oblíbených zařízení dobře známé, vždy aktuální aplikace. S vybranými plány můžete nainstalovat aplikace Office až na pět počítačů PC nebo Mac a pět tabletů (na iPady nebo zařízení s Windows nebo Androidem), a pokud některý z nich přestanete používat, instalaci můžete přenést. Díky mobilním aplikacím Office můžete zobrazovat a upravovat soubory na telefonech s Windows nebo Androidem i na iPhonu.

Pracujte podle svého plánu
Pracujte kdekoli potřebujete, na libovolném zařízení. Sdílejte vždy přístupné soubory online i offline a držte krok se svým týmem. Pokud potřebujete pracovat, aplikace Office jsou připravené.

Ať vám nic neuteče
Věnujte svůj čas práci namísto instalací, aktualizací a synchronizací. Microsoft 365 se o všechno postará na pozadí a vy se můžete pustit přímo do svých úkolů. Navíc zůstává stále aktuální, takže vždy budete pracovat s nejnovější verzí Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku.

Zvyšte svou produktivitu díky integrovaným inteligentním funkcím
Součástí aplikací Microsoftu 365 jsou inteligentní funkce, které vám ušetří čas a pomůžou dosáhnout lepších výsledků. Vytvářejte obsah pomocí integrované nápovědy, předkládejte spolehlivé návrhy a získávejte informace na základě analýzy dat. Ať si aktualizujete životopis, připravujete prezentaci nebo hodnotíte rozpočet, s našimi inteligentními službami, jako je Researcher a Editor ve Wordu, Designer v PowerPointu nebo Insight Services, budete tvořit jako profesionálové.

Výhody Microsoft 365 Business Standard
*Word, Excel,PowerPoint, OneNote, Outlook: Premium
*Microsoft Teams: Premium
*Firemní e-mail Exchange Online
*OneDrive pro firmy - 1TB cloudové úložiště pro zálohování souborů
*5 počítačů PC/Mac + 5 tabletů + 5 mobilních zařízení pro 1 osobu
*Integrované ovládací prvky zabezpečení
*Access a Publisher (jen pro PC)
*Nepřetržitá technická podpora

Tento produkt je prodáván jako elektronická licence.

Záruční podmínky: 6 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.