ESD XBOX - Game Pass dárková karta 9,99 EUR (předplatné na 1 měsíc), pro EUR účty!

ESD XBOX - Game Pass dárková karta 9,99 EUR (předp
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1799876
PartNo:K4W-03578
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 345 Kč
Cena s DPH: 417 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Elektronická licence - digitální kód Xbox Game Pass 1 měsíc

Pozn. po vložení digitálního kódu obdržíte kredit, za který je možno Xbox Game Pass aktivovat

*Získejte neomezený přístup k více než stovce her pro Xbox One a Xbox 360 na Xboxu One, a to za jeden nízký měsíční poplatek.

*Zahrajte si nové hry, jako jsou Sea of Thieves, State of Decay 2, ale i Forza Horizon 4 a Crackdown 3 hned v den, kdy vyjdou, a vychutnejte si široké spektrum her - od trháků z poslední doby po kritikou oceňované nezávislé tituly. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si vždy chtěli zahrát, nebo se vraťte ke starým dobrým hrám, po kterých se vám stýskalo.

*Hry si můžete zároveň zakoupit na stálo a ušetřit až 20 % a navíc získat až 10% slevu na doplňky a spotřební zdroje ke hře. Vzhledem k tomu, že nové hry přibývají neustále a předplatné máte možnost kdykoliv zrušit, je Xbox Game Pass vstupenkou do světa nekonečného hraní.Xbox Game Pass je předplatné pro Xbox One zajišťující zpětnou kompatibilitu her pro Xbox One, Xbox Play Anywhere a Xbox 360; hraní her vyžaduje aktivní předplatné.

Nabízené tituly a počet her zahrnutých do předplatného se můžou lišit v průběhu času a podle zemí a nemusí být dostupné ve všech zemích. Předplatné se účtuje měsíčně na základě aktuálně platné ceny (může se měnit; plus příslušné daně), dokud nedojde k jeho zrušení. Předplatné můžete zrušit kdykoliv: www.xbox.com/accounts.


Záruční podmínky: 24 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.