Microsoft Arc Ambidextrous Bluetooth Mouse - Pink

Microsoft Arc Ambidextrous Bluetooth Mouse - Pink
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2222011
PartNo:ELG-00032
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 231 Kč
Cena s DPH: 1 490 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Microsoft Arc Ambidextrous Bluetooth Mouse - Pink
  • Microsoft Arc Ambidextrous Bluetooth Mouse - Pink
  • Microsoft Arc Ambidextrous Bluetooth Mouse - Pink

Popis produktu:

Pozoruhodný design zvolil Microsoft pro svou bezdrátovou bluetooth myš Arc Bluetooth Mouse. Komfortní krivky, úsporný nízký profil a jednoduchá elegance, to vše spojeno v tele této unikátní myši, která se stane ozdobou vašeho stolu.
bluetooth myš
designové "ohybací" telo
kvalitní snímání pohybu s BlueTrack
dotyková plocha pro ovládání myši (tlacítka, kolecko)
výdrž baterií 2x AAA až 6 mesícu
Bluetooth
Bezdrátové pripojení, které využívá nejnovejší technologii Bluetooth Vám nabízí mimorádné pohodlí pri práci, kdy se vám nikde nemotá kabel, ale ani Vás nelimituje jeho délka. Díky bezdrátovosti je pak praktické i cestování a balení myši.
Kvalitní snímání pohybu
Precizní pohyb po pracovní ploše zajištuje technologie Microsoft BlueTrack, kombinující v sobe výkonnost optiky a presnost laseru, pricemž vyniká vyspelým snímáním pohybu na prakticky každém povrchu.
Unikátní design
Myš designu je optimalizován pro pohodlné a prirozené držení i používání. Když s myší pracujete má tvar jednoduchého oblouku, jakmile práci skoncíte mužete myš jednoduchým pohybem narovnat a strcit treba do kapsy anebo šuplíku!
Krome tvaru samotného jsou unikátní i tlacítka - tedy vlastne praktická dotyková ploška, která funguje jako pravé a levé tlacítko i jako rolovací kolecko, jen se proste posouváte prsty po plošce místo rolování koleckem.
Designová bluetooth myš s kvalitním snímáním prostrednictvím BlueTrack. Myš má designové ohybací telo, které lze zploštit do placky anebo ohnout do oblouku. Místo tlacítek je k dispozici dotyková plocha, která funguje jako tlacítka i jako rolovací kolecko. Bluetooth v4.0 a v4.1. Frekvencní rozsah 4,2 GHz. Dosah 10 metru ve volném prostoru a 5 metru v kancelári ci doma. Výdrž baterie až 6 mesícu. Baterie 2x AAA. Rozmery 131,31 x 55,11 x 14,22 mm.

Parametry:

Technologie (myši): Optická
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.