RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi POCO F2 Pro (Full Glue)

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1827599
PartNo:RTX081
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 204 Kč
Cena s DPH: 247 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:
,,Full Glue‘‘ – lepení po celé ploše displeje, nebo-li aplikace lepící vrstvy po celé ploše ochranného skla. Tento typ skel je velmi snadné aplikovat na Váš mobilní telefon a zajistí perfektní ochranu displeje.

RhinoTech 2 prémiová ochranná skla pro mobilní telefony Xiaomi
Chcete udržet svůj telefon co nejdéle bez škrábanců a rozbitého displeje? Vsaďte na nejtvrdší ochranná tvrzená skla značky RhinoTech, která jsou vyvíjena ve spolupráci s Xiaomi Česká republika. To nabízí nadstandardní ochranu v podobě vysoké tvrdosti 9H a různých dalších vlastností. Navíc je dokonale průhledné a má zabroušené 2.5D okraje, takže o něm nebudete téměř vědět.
Špičková ochrana a citlivost
Pouze 0.33 mm tloušťka Asahi skla a také 4hodinové temperování při 500 °C činí ochranné sklo velmi citlivým na dotyk, nijak nenaruší přesné ovládání telefonu a zajistí vysokou odolnost a životnost. Sklo navíc disponuje velmi odolnou oleofobní povrchovou vrstvou, která zajišťuje jeho snadnější čištění i prevenci před šmouhami a otisky, to vše také díky OPTOOL – DSX 5% rozprášenému ochrannému povlaku. Samozřejmostí skla jsou veškeré výřezy na přední kameru a senzory. Nechybí ani integrovaná jemná mřížka, která zabraňuje usazování prachu v předním reproduktoru.
Klíčové vlastnosti
Tloušťka 0.33 mm: zajistí vysokou citlivost ale také dokonalou odolnost a životnost skla

Tvrdost 9H: zajistí 4hodinová temperace ochranného skla Asahi při teplotě 500 °C

Snadná aplikace skla: díky způsobu lepení po okraji (Edge Glue), lze sklo jednoduše nalepit bez bublin

,,Case Friendly‘‘: skla RhinoTech jsou vyrobeny tak, aby při aplikaci na Váš mobilní telefon nebránila nasazení Vašeho ochranného krytu. V tomto případě tedy nedochází k nepříjemnému odlepování skla z mobilního telefonu

OPTOOL – DSX5%: Rozprášený ochranný povlak proti otiskům prstů

Instalace nikdy nebyla snadnější: Vývoj RhinoTech skel je navržen tak, aby samotnou aplikaci opravdu zvládl úplně každý
,,Case Friendly‘‘
Značka RhinoTech klade především důraz na spokojenost zákazníka. Díky zpětné vazbě zákazníků, došlo k vylepšení skla díky tzv. vlastnosti,, Case friendly " – tvrzené sklo se zmenšilo o 1 mm na každé straně, aby nedocházelo k odlepování skla při běžném nošení či výměnách ochranného krytu na Vašem mobilním telefonu. Tímto negativním procesem dochází ke snížení ochrany obrazovek mobilních telefonů, což je nežádoucí. Protože je pro nás vývoj důležitý, vítáme tímto veškerou zpětnou vazbu na naše tvrzená skla info@rhinotech-czech.cz.
Obsah balení
Sklo RhinoTech 2 (Full Glue)

Vlhčený ubrousek

Speciální utěrka z mikrovlákna

Samolepka RhinoTech

Manuál

Parametry:

Zařízení: Mobil
Druh příslušenství: Ochranné skla
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.