RhinoTech Tvrzené ochranné 3D sklo pro iPhone 13 Mini 5.4"

RhinoTech Tvrzené ochranné 3D sklo pro iPhone 13 M
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2239680
PartNo:RT218
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 274 Kč
Cena s DPH: 332 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:
,,Full Glue‘‘ – lepení po celé ploše displeje, nebo-li aplikace lepící vrstvy po celé ploše ochranného skla. Tento typ skel je velmi snadné aplikovat na Váš mobilní telefon a zajistí perfektní ochranu displeje.

RhinoTech 2 prémiová ochranná skla pro mobilní telefony Apple
Chcete udržet svůj telefon co nejdéle bez škrábanců a rozbitého displeje? Vsaďte na nejtvrdší ochranná tvrzená skla značky RhinoTech, která jsou vyvíjena ve spolupráci s Xiaomi Česká republika. To nabízí nadstandardní ochranu v podobě vysoké tvrdosti 9H a různých dalších vlastností. Navíc je dokonale průhledné a má zabroušené 3D okraje, takže o něm nebudete téměř vědět.
Špičková ochrana a citlivost
Pouze 0.33 mm tloušťka Asahi skla a také 4hodinové temperování při 500 °C činí ochranné sklo velmi citlivým na dotyk, nijak nenaruší přesné ovládání telefonu a zajistí vysokou odolnost a životnost. Sklo navíc disponuje velmi odolnou oleofobní povrchovou vrstvou, která zajišťuje jeho snadnější čištění i prevenci před šmouhami a otisky, to vše také díky OPTOOL – DSX 5% rozprášenému ochrannému povlaku. Samozřejmostí skla jsou veškeré výřezy na přední kameru a senzory. Nechybí ani integrovaná jemná mřížka, která zabraňuje usazování prachu v předním reproduktoru.
Klíčové vlastnosti
Tloušťka 0.33 mm: zajistí vysokou citlivost ale také dokonalou odolnost a životnost skla

3D sklo: bezchybná ochrana displeje od okraje k okraji

Tvrdost 9H: zajistí 4hodinová temperace ochranného skla Asahi při teplotě 500 °C

Snadná aplikace skla – instalační rámeček: díky instalačnímu rámečku a způsobu lepení po celé ploše displeje (Full Glue), lze sklo jednoduše nalepit bez bublin (případné bubliny lze jednoduše odstranit)

,,Case Friendly‘‘: skla RhinoTech jsou vyrobeny tak, aby při aplikaci na Váš mobilní telefon nebránila nasazení Vašeho ochranného krytu. V tomto případě tedy nedochází k nepříjemnému odlepování skla z mobilního telefonu

OPTOOL – DSX5%: Rozprášený ochranný povlak proti otiskům prstů
Instalační rámeček – opravdu velmi jednoduchá instalace
Součástí balení všech skel RhinoTech 2 pro Apple iPhone 6 a novější modely je instalační rámeček, se kterým nebyla instalace tvrzeného skla nikdy jednodušší! Tento stačí nasadit na Váš mobilní telefon bez ochranného krytu a poté jen umístit tvrzené sklo do přesně vyměřeného rámečku. Již žádné obavy z křivě nalepeného tvrzeného skla na Vašem mobilním telefonu. Díky sklu RhinoTech nyní dokáže nalepit tvrzené sklo úplně každý!
,,Case Friendly‘‘
Značka RhinoTech klade především důraz na spokojenost zákazníka. Díky zpětné vazbě zákazníků, došlo k vylepšení skla díky tzv. vlastnosti,, Case friendly " – tvrzené sklo se zmenšilo o 1 mm na každé straně, aby nedocházelo k odlepování skla při běžném nošení či výměnách ochranného krytu na Vašem mobilním telefonu. Tímto negativním procesem dochází ke snížení ochrany obrazovek mobilních telefonů, což je nežádoucí. Protože je pro nás vývoj důležitý, vítáme tímto veškerou zpětnou vazbu na naše tvrzená skla info@rhinotech-czech.cz.
Obsah balení
Sklo RhinoTech 2 (3D, Full Glue)

Instalační rámeček

Vlhčený ubrousek

Speciální utěrka z mikrovlákna

Samolepka RhinoTech

Manuál

Parametry:

Zařízení: Mobil
Druh příslušenství: Ochranné skla
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.