Rollei speciální popruh pro fotografy, profesionální verze

Rollei speciální popruh pro fotografy, profesionál
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1236275
PartNo:20254
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 395 Kč
Cena s DPH: 478 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Rollei speciální popruh pro fotografy, profesionál
  • Rollei speciální popruh pro fotografy, profesionál
  • Rollei speciální popruh pro fotografy, profesionál

Popis produktu:


Rollei Pro Camera Strap Flex – popruh pro nejlepší snímky a zabránění páduUniverzální ramenní popruh pro fotografy Rollei Pro Camera Strap Flex, se kterým máte svůj drahocenný aparát nebo kameru vždy po ruce a současně se nemusíte bát o bezpečnost. Zařízení jednoduše přichytíte pomocí stativového závitu. Konstrukce a možnosti nastavení zajistí, že popruh i vaše zařízení bude vždy a pevně na svém místě, eliminuje nečekané sklouznutí a poškození. 

 Na popruhu Rollei Pro Camera Strap Flex můžete otáčet s fotoaparátem o 360 stupňů a získáte všechny úhly pro profesionální fotografie. Popruh připevníte ke spodní části fotoaparátu, takže nedojde k nechtěnému stisku tlačítek či jiným případům, kdy by došlo ke zkažení dokonalého snímku. Současně podporuje jednodušší manipulaci. Nosnost až 15 kg a robustnost zajišťuje vysokou mobilitu a snadnou přenosnost mobilitu vašeho zařízení, a to i v náročných vnějších podmínkách. 

 Rollei Pro Camera Strap Flex

Ergonomicky navržený ramenní popruh ocení každý profesionální fotograf. Bezpečně uchytí váš fotoaparát a už se o něj nemusíte bát. K uchycení fotoaparátu je použit stativový závit.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACEMaximální nosnost: 15 kg


Barva: černá


Parametry:

Výrobce: ROLLEI
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.