Samsung T7 Shield – malý externí SSD disk s enormní rychlostí a šifrováním
Vysokorychlostní externí SSD disk Samsung T7 Shield, který se postará o ukládání i ochranu vašich dat. Tento model nabízí obří úložiště s kapacitou 2 TB. Díky tomu je vhodný pro ukládání objemných souborů, multimédií ve vysokém rozlišení, hudebních kolekcí apod. Mezi hlavní přednosti patří vysoká rychlost čtení a zápisu dat, což zajišťuje rychlejší přenos a zálohování dat od dokumentů a pracovních aplikací až po 4K videa.

SSD disk Samsung T7 Shield se vyznačuje robustní konstrukcí, která zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození a ztrátě dat. Vnější pogumovaný plášť ochrání disk při pádu z výšky až 3 metry a certifikace IP65 zabraňuje vniknutí vody a prachu. Vnitřní ochranu zase představuje heslo s 256bitovým AES šifrováním.

Technologie Dynamic Thermal Guard slouží k efektivní kontrole teploty během provozu a podílí se tak na bezproblémovém a stabilním chodu. Díky rozhraní USB 3.2 Gen2 typ C je SSD jednotka Samsung T7 Shield kompatibilní s celou řadou moderních zařízení. Samozřejmostí jsou kompaktní rozměry a nízká váha pro snadné přenášení.
