PS4 hra Sonic Colours Ultimate Limited Edition

PS4 hra Sonic Colours Ultimate Limited Edition
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2242193
PartNo:5055277038633
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 918 Kč
Cena s DPH: 1 111 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:


Adrenalinový remaster plošinovky z roku 2010, Sonic Colors: Ultimate
Připojte se k Sonicovi v superrychlém dobrodružství svého života! Zlý Dr. Eggman vybudoval gigantický mezihvězdný zábavný park, plný neuvěřitelných barevných atrakcí - ten je ale napadnut mimozemskou rasou zvanou "Wisp". Využijte rychlost blesku, osvoboďte Wisps a poznejte tajemství jejich úžasné síly. Prozkoumejte šest jedinečných barevných světů, které jsou plné nepřítel a překážek, které musíte překonat.
SONIC RYCHLOST A NON-STOP AKCE - zrychlete na adrenalinovou super rychlost, projeďte si barevné světy a manévrujte přes nebezpečné překážky.
MEZIHVĚZDNÝ ZÁBAVNÍ PARK - prozkoumejte pohlcující dobrodružství jako je Sweet Mountain plná nádherných sladkostí nebo Akvarijní park plný mořského života a nespočet bazénů - to vše kolem tajemného astro-zábavního parku.
SÍLA WISP - transformujte Sonica pomocí Wisp a využijte velkolepou mimozemskou sílu a porazte tak nepřátelé a odhalte jejich tajemství.
LEPŠÍ NEŽ KDY JINDY - kompatibilní s konzolemi nové generace a vylepšenou grafikou, 60 fps a lepší ovládací prvky.
REŽIM "RIVAL RUSH" - vyzkoušejte své dovednosti a vydejte se s Metal Sonic. Překonejte rekordy a vyhrávejte, abyste si odemkli odměny.

Parametry:

Pro zařízení: Playstation 5
Pro zařízení: Playstation 4
Žánr: Dětské
Hra: Krabicová
Hra: Hra
Záruční podmínky: 12 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.