Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330, 1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1850394
PartNo:100-35WDMB
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 787 Kč
Cena s DPH: 952 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Parametry:

Rychlost LAN max.: 10 Gbps
Optika: Ano
Záruční podmínky: 36 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.