Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270, 1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1850395
PartNo:100-35WDMA
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 787 Kč
Cena s DPH: 952 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.


Parametry:

Rychlost LAN max.: 10 Gbps
Optika: Ano
Záruční podmínky: 36 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.