Adaptér LC MM OM3 duplex

Adaptér LC MM OM3 duplex
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1851550
PartNo:SXAD-LC-PC-OM3-D
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 38 Kč
Cena s DPH: 46 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Adaptér LC MM OM3 duplex
  • Adaptér LC MM OM3 duplex

Popis produktu:

Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D. Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní.

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Záruční podmínky: 24 měsíců


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.