SONY NW-A45R - Přehrávač Walkman se zvukem s vysokým rozlišením, BLUETOOTH, S-Master HX, dotyková obrazovka, 16GB, Red

SONY NW-A45R - Přehrávač Walkman se zvukem s vysok
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1303018
PartNo:NWA45R.CEW
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 5 013 Kč
Cena s DPH: 6 066 Kč
Včetně zákonných poplatků.

Popis produktu:

Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Dopřejte si lepší zvuk a vyberte správnou barvu přehrávače NW-A40 Walkman®.
Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením, připojení BLUETOOTH®, S-Master HX a velká dotyková obrazovka.
•Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
•Digitální odstranění šumu a režim okolního zvuku
•K dispozici s vestavěným úložištěm s kapacitou 16GB
•45 hodin přehrávání na jedno nabití
V nabídce v různých barvách
Řada NW-A40 se vyrábí v mnoha jedinečných barvách, které dokonale zapadnou do vašeho života i stylu.
Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů
Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret
S-Master HX™ poskytuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě
Zesilovač S-Master HX™ je optimalizovaný pro zvuk s vysokým rozlišením a omezuje zkreslení a šum, takže si vychutnáte i ty nejjemnější hudební nuance.
Přehrávání DSD
Zažijte přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD. Je to upřednostňovaný formát záznamu mnoha špičkových producentů a techniků, a vy si jej můžete užít prostřednictvím vysoce kvalitní PCM konverze zařízení řady NW-A40.
Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních souborů (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem.
Nová pájka maximalizuje čistotu
Přesně vyrobené komponenty zařízení řady NW-A40 obsahují například vysoce kvalitní bezolovnatou pájku na obvodové desce. Tato zdokonalená pájka je použita také na čipu S-master HX™ (CXD-3778GF) a zajišťuje efektivnější spojení elektronických součástí. Proto si pokaždé, když stisknete tlačítko Play, můžete vychutnat čistší přehrávání zvuku a vylepšenou čistotu vokálů.
Nová obvodová deska pro čisté a mohutné basy
Obvodová deska řady NW-A40 byla optimalizována pro zlepšení průtoku elektrického proudu. Celé uspořádání, od baterie až po audioblok, minimalizuje napájecí smyčku a stabilizuje tak napájení. Výsledkem je čistší zvuk a nezkreslené plné basy v každé skladbě.
Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením
Užijte si hudbu v kvalitě vyšší než na CD s bezdrátovým přenosem zvuku LDAC™. Technologie LDAC™ využívá konvenční bezdrátové spojení BLUETOOTH®, avšak přenos probíhá s maximální rychlostí přenosu dat až 990 kb/s – to je přibližně trojnásobek než u jiných zvukových profilů. Výsledkem je vylepšený bezdrátový poslech, mnohem bližší původnímu záměru interpreta.
Méně rušivých vlivů díky digitálnímu odstranění šumu
Při používání s kompatibilními sluchátky IER-NW500N redukuje funkce digitálního odstranění šumu modelu NW-A40 hluk, který byste normálně slyšeli z okolí. Mikrofony zabudované do sluchátek pracují s technologií digitálního odstranění šumu a potlačují nežádoucí šum.
Díky režimu okolního zvuku máte stále přehled o svém okolí
Chcete poslouchat hudbu, ale také slyšet, co se děje okolo? Když používáte kompatibilní sluchátka IER-NW500N, zvolte režim okolního zvuku a model řady NW-A40 umožní pronikání vnějších zvuků, abyste měli přehled o situaci v okolí.
Přehrává a dekóduje hudební soubory MQA
Řada NW-A40 je plně kompatibilní se soubory MQA, takže můžete přehrávat více hudby bez ztráty kvality.
S funkcí USB DAC má hudba přehrávaná z vašeho počítače ještě lepší zvuk
Použijte své zařízení řady NW-A40 jako USB DAC (digitálně analogový převodník) ke spárování s PC nebo počítačem Mac. Po připojení a aktivaci pomocí dodávaného kabelu USB nahradí zařízení řady NW-A40 zpracování zvuku ve vašem počítači svým vlastním, dokonale vyladěným hardwarem. Nezáleží na tom, zda jste doma nebo v kanceláři, v kavárně nebo na cestě do zaměstnání. Prvotřídní zvuk si nyní můžete vychutnat vždy.
Jednoduché ovládání na velkém dotykové obrazovce
Velká barevná dotyková obrazovka nabízí dokonalé ovládání. Měňte skladby, vytvářejte seznamy skladeb a mnohem více pouhým dotykem tlačítek na obrazovce.
Poslouchejte déle díky životnosti baterie až 45 hodin
Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 45 hodin přehrávání hudby.
Rozšiřte paměť pomocí slotu na kartu micro SD
Chcete do svého zařízení Walkman® uložit více hudby? Použijte kartu SD (není součástí dodávky) jako další paměť.
Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení
S technologiemi NFC™ (Near Field Communication) a BLUETOOTH® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se svého zařízení řady NW-A40 dotknete zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování.
Praktická ovládací tlačítka
Tlačítka přehrávání/pozastavení, výběru hudby a hlasitosti na bočním panelu jsou tvarovaná a umístěná tak, aby se snadno ovládala.
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)