Herní myš TRACER BATTLE HEROES Airman RF NANO

Herní myš TRACER BATTLE HEROES Airman RF NANO
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1840583
PartNo:MYSTC4222
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 228 Kč
Cena s DPH: 276 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Herní myš TRACER BATTLE HEROES Airman RF NANO
  • Herní myš TRACER BATTLE HEROES Airman RF NANO

Popis produktu:

Myš TRACER GAMEZONE Airman RF Nano. Myš byla navržena pro lidi, kteří milují svět počítačových her.
Variabilní rozlišení až 2400 dpi vám dává možnost rychle a přesně zaútočit na svého soupeře. Pohodlná opěrka rukou má pogumovaný povrch.
LED podsvícení je užitečným zvýrazněním pro vybrané prvky (např. Tlačítka, ovládací prvky) a také způsob, jak nabídnout zajímavý styl. Výhoda tohoto řešení je nejlépe vidět během nočních chvilek před počítačem, kdy efektivní podsvícení, které dává produktu zajímavý vzhled, současně usnadňuje jeho použití.
NANO RECEIVER
Nano USB přijímač, který se používá k dálkovému připojení 2,4 GHz RF zařízení k vašemu PC, má kompaktní design, vyčnívající při připojení k počítači pouhých 5 mm, díky čemuž se USB zásuvka neohne a přijímač není poškozen. Řešení je zvláště užitečné pro mobilní použití v noteboocích.
BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE RF 2.4 GHZ
Díky bezdrátové komunikační technologii se můžete obejít bez kabelů! Modul 2.4Ghz RF vám poskytne pohodlné a rychlé připojení produktu Tracer k počítači pomocí vyhrazeného přijímače připojeného k portu USB, čímž se zajistí stabilní a efektivní vzdálený provoz zařízení.
SÉRIE GAMEZONE TRACER
Řada produktů určených pro náročné hráče, kteří očekávají pokročilé funkce a parametry každé položky vybavení. GAMEZONE je skutečná hráčská zóna - najdete zde vybavení, které vám určitě pomůže projít nejnáročnějšími hrami. Materiály použité k výrobě produktů Tracer GAMEZONE zaručují dlouhou životnost i při velmi intenzivním používání. Vybaveny dalšími funkcemi, dokonale se přizpůsobí vašim potřebám.
SPECIFIKACE:
Počet tlačítek myši: 6
Počet dobíjecích baterií / baterií: 2xAAA
Podsvícení myši: 1 barva
Senzorová technologie: Optická
Kluzáky: Teflon
Maximální dozsah (m): 10
Maximální rozlišení (dpi): 2400
Profilování myší: pravák
Podpora makra: Ne.
Přenos dat: bezdrátový RF 2.4GHz
Série: GameZone
Nano-přijímač: Ano
Záruční podmínky: 24 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.