UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1156144
PartNo:UF-SM-1G-S
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 619 Kč
Cena s DPH: 749 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1
  • UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1

Popis produktu:


U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK (1-pár)
UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.
Užitečné odkazy:
stránky výrobce UBNT.com
aktuální verze airOS
datasheety, uživatelské příručky
výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink
návody pro začátečníky - BeansTalk
video-návody (ubnt youtube channel)
Ubiquiti Wiki
Ubiquiti oficiální fórum

Parametry:

Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Typ vlákna: Singlemode
Záruční podmínky: 24 Měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.