Výkonové režimy a napájení
AirWire automaticky přepíná mezi standardním režimem (2,5 Gb/s full duplex) při napájení 15 W z běžného USB-C portu a rozšířeným režimem (5 Gb/s full duplex) při připojení k 20W a výkonnějšímu Power Delivery zdroji. Většina moderních notebooků poskytuje dostatečný výkon pro standardní režim, pro maximální výkon je doporučen externí 20W adaptér.
Kompatibilita a požadavky
Pro plné využití STR MLO je vyžadován UniFi přístupový bod řady U7 nebo E7. Adaptér je kompatibilní i se staršími UniFi AP, kde poskytuje rozšířený dosah a stabilní připojení, ale bez simultánní multi-linkové komunikace. Podpora pro UniFi Dream Router 7 a UniFi Express 7 bude dostupná prostřednictvím programu předběžného přístupu.
Wireless Meshing a automatické připojení
Funkce UniFi Wi-Fi Wireless Meshing zajišťuje automatické připojení k nejbližším UniFi přístupovým bodům na 5 GHz a 6 GHz pásmech. Adaptér inteligentně vybírá optimální kanály a přepíná mezi přístupovými body pro nejlepší možný výkon.