Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIMM 2400MHz CL12

Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIM
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1186427
PartNo:HX424C12PB3K2/16
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 2 218 Kč
Cena s DPH: 2 684 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIM
  • Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIM
  • Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIM
  • Kingston DDR4 16GB (Kit 2x8GB) HyperX Predator DIM

Popis produktu:

Udělej si ze soupeře kořist.
Paměť HyperX Predator DDR4* dá tvému počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebuješ, aby ses udržel na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 ti pomůže překonat horko a do srdcí tvých nepřátel zaseje strach. Zrychli snímkovací frekvenci, zajisti plynulý streaming nebo editaci videí díky rychlosti až 4000MHz a rychlému časování CL12-CL19. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8GB-16GB a v sadách po 2, 4 a 8, o kapacitě 8GB-128GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, ti nabídnou mimořádnou kombinaci: extrémní výkon a maximální klid.
" Divoký chladič z černého hliníku
" Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4
" Profily připravené na režim Intel XMP optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel
" Celoživotní záruka
* Specifikace modulů při extrémním přetaktování, jak jsou uvedeny na této stránce, nemusí odpovídat možnostem dalšího hardwaru tvého počítače. Má-li fungování těchto modulů odpovídat záměru, je třeba pečlivě vybírat všechny součásti systému (např. procesor, základní desku, napájecí jednotku).
Tyto sady jsou důkladně testované a jejich chod v uvedené rychlosti byl interně ověřen. Jako zálohu jsme zahrnuli druhý profil XMP, který pracuje na pomalejším taktu a který ti stále ještě umožní dosáhnout skvělých výkonů, byť tvůj systém nezvládne nejrychlejší profil XMP.
Jako vodítko ti na následující stránce může posloužit seznam procesorů a základních desek, které HyperX používá k provádění certifikace pro režim Intel XMP: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.htm Toto není záruka kompatibility s tvou konfigurací systému. Nemůžeme zaručit kompatibilitu se všemi systémy. Instalace i použití těchto modulů je na vlastní riziko.
Záruční podmínky: 99 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.