Logitech® Corded Desktop MK120 - EER - Slovakian layout_

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:919604
PartNo:920-002548
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 544 Kč
Cena s DPH: 658 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Logitech® Desktop MK120. Robustní dvojice spojující pohodlí, styl a jednoduchost.
Díky nízkoprofilovým klávesám, které jsou sotva slyšet, a standardnímu rozložení včetně funkčních kláves v plné velikosti a číselné klávesnici oceníte zážitek z pohodlného a tichého psaní.
Tato elegantní klávesnice se svým tenkým profilem, který udržuje vaše ruce v neutrálnější poloze, odolností proti polití*, klávesami navrženými tak, aby byly odolné a s robustními vysouvacími nožkami s možností nastavení je nejen příjemná na pohled a na dotek – je vyrobena tak, aby vydržela.* Testováno za omezených podmínek (maximálně 60 ml rozlité tekutiny).
Tato optická myš vám nabízí pohodlí a přesné ovládání do vašich rukou s vysokým rozlišením pro plynulé a přesné ovládání a tvar pro obě ruce, který příjemně padne do ruky i po dlouhém používání.
Instalace je snadná – klávesnici a myš stačí připojit do portů USB na vašem stolním počítači, notebooku či netbooku a začít používat ihned po vybalení.
Tučné, jasně bílé znaky činí klávesy snáze čitelnými pro všechny a jsou vynikající pro ty, kteří nemají dokonalý zrak. Jsou také odolnější proti opotřebení.
Logitech® Desktop MK120. Robustní dvojice spojující pohodlí, styl a jednoduchost. S klávesnicí se díky nízkoprofilovým, tichým klávesám, standardnímu rozložení včetně funkčních kláves v plné velikosti a číselné klávesnici budete cítit pohodlně. Tato elegantní klávesnice se svým tenkým profilem, odolností proti polití*, klávesami s dlouhou životností, které snesou až 10 milionů úhozů**, a robustními vysouvacími nožkami s možností nastavení je nejen příjemná na pohled a na dotek – je vyrobena tak, aby vydržela. A navíc má snadno čitelné klávesy. Tato optická myš s vysokým rozlišením vám nabízí pohodlí a přesné ovládání do vašich rukou spolu s plynulým a přesným ovládáním a pohodlným tvarem pro obě ruce. Instalace je snadná – klávesnici a myš stačí připojit do portů USB a začít používat ihned po vybalení.
* Testováno v omezených podmínkách (max. množství rozlité tekutiny 60 ml). Neponořujte klávesnici do kapaliny.
** Kromě klávesy Num Lock.
Logitech® Desktop MK120
Robustní dvojice spojující pohodlí, styl a jednoduchost.
- Pohodlné a tiché psaní.
- Elegantní, a přesto robustní provedení odolné proti polití*
- Optická myš s vysokým rozlišením
* Testováno v omezených podmínkách (max. množství rozlité tekutiny 60 ml).
Všechno, co potřebujete. Za cenu, kterou si můžete dovolit.
Můžete se rozloučit se svou nudnou neforemnou klávesnicí a průměrnou myší. Sada Logitech® Desktop MK120 je dostupná inovace s dokonalou výbavou. Pohodlné, tiché psaní na klávesnici, která je elegantní a robustní a odolná proti polití*. Odolné snadno čitelné klávesy, které snadno rozeznáte. Plynulý přesný pohyb optické myši s vysokým rozlišením, která pohodlně padne do pravé i levé ruky. A instalace je snadná – vše stačí připojit do portů USB a používat.
Logitech Desktop MK120. Robustní dvojice spojující pohodlí, styl a jednoduchost.
* Testováno v omezených podmínkách (max. množství rozlité tekutiny 60 ml). Neponořujte klávesnici do kapaliny.
Obsah balení
Klávesnice
Myš
Uživatelská dokumentace
Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Parametry:

Typ: Drátová
Herní: Ne
Záruční podmínky: 60 měsíc(ů)