SSD 2,5" 500GB Samsung 850 EVO SATAIII Basic

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:800503
PartNo:MZ-75E500B/EU
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 3 993 Kč
Cena s DPH: 4 831 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Zvyšte díky rychlosti svůj výpočetní výkon
Uživatelé PC volí vysokorychlostní disky SSD, neboť se vyznačují lepším výpočetním výkonem a spolehlivostí. Chcete-li zlepšit svou každodenní práci s počítačem, pak představuje disk SSD 750 EVO společnosti Samsung s rozhraním SATA o rychlosti 6 Gb/s mimořádně výkonnou volbu. Díky rychlostem sekvenčního čtení a zápisu až 540/520 MB/s a rychlostem náhodného čtení a zápisu až 97 000/88 000 IOPS* bude vaše zpracování více úloh současně rychlejší než dříve. * Výkon sekvenčního zápisu je měřen v režimu TurboWrite. Rychlosti náhodného čtení a zápisu jsou měřeny na modelu o kapacitě 250 GB v 4K QD32.
Užívejte si vynikající výpočetní výkon při každodenním použití
Model 750 EVO se může pochlubit tím, že díky technologii TurboWrite a režimu RAPID nabízí rychlou práci s počítačem. Technologie TurboWrite uvnitř disku SSD vytvoří vyrovnávací paměť pro zápis, čímž zvyšuje rychlost sekvenčního zápisu. Software Magician nabízí možnost zvýšení výkonu PC pomocí režimu RAPID, který zpracovává data na systémové úrovni tím způsobem, že jako vyrovnávací paměť používá nevyužitou paměť počítače.
Secure data through advanced data encryption
Model 750 EVO obsahuje technologii SED1, která pomáhá udržet vaše data v bezpečí. Zajištění bezpečí vašich dat pomocí 256bitovového hardwarového šifrovacího modulu AES vykazuje oproti softwarovému šifrování výrazně nižší snížení výkonu. A model 750 EVO je kompatibilní se standardy TCG™2 Opal v2.0 a protokolem IEEE3 1667. 1 Disk s automatickým šifrováním 2 Trusted Computing Group3 Institute of Electrical and Electronics Engineers
Spolehněte se na odolnou spolehlivost, ať už vás osud zavede kamkoliv
Pevný disk 750 EVO, založený na technologii flash, poskytuje pro práci s počítačem na cestách dokonalou ochranu vůči nárazům a vibracím. Zaručuje také 35 celkem zapsaných bajtů (TBW) pro 120GB model a 70 TBW pro 250GB model nebo až po dobu 3 let.* * TBW nebo 3 roky, platí první dosažený údaj.
Objevte snadnou instalaci a správu disků SSD
Model 750 EVO je dodáván se softwarem, který začínajícím uživatelům pomáhá snadno instalovat a spravovat disky SSD. Software Data Migration společnosti Samsung nabízí výkonnou funkci vlastního klonování, která zajišťuje, že migrace funguje, i když je zdroj dat větší než kapacita disku SSD. A software Magician zjednodušuje správu SSD, takže maximalizovat výkon a životnost SSD mohou i začátečníci.
Technické specifikace
Kapacita: 500 GB (1 GB = 1 miliarda bajtů podle sdružení IDEMA) * Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, rozdělení na oddíly, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech.
Rozhraní: Rozhraní SATA 6 Gb/s, kompatibilní s rozhraními SATA 3 Gb/s a SATA 1,5 Gb/s
Rozměry (Š X V X H): Rozměry 100 x 69,85 x 6,8 mm

Váha: Hmotnost maximálně 45 g

Controller: Řadič MGX Samsung

Cache Memory: Samsung 256 MB DDR3 DRAM

Trim Support: Podpora příkazu TRIM

S.M.A.R.T. Support: : Podpora technologie S.M.A.R.T.

GC (Garbage Collection): Algoritmus pro automatický sběr informací o paměti

Encryption Support: AES 256bitové šifrování celého disku (FDE) TCG/Opal v2.0, šifrovaný disk (IEEE1667)

WWN Support: Ano

Device Sleep Mode Support: Ano

Parametry:

Typ disku: SSD
Formát: 2.5"
Rozhraní: interní Serial ATA III
Rychlost otáček (v RPM): SSD
Záruční podmínky: 60 Měsíc(ů)