TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit SFP SlotsSPE

TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2313810
PartNo:TL-SG2210MP
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 3 888 Kč
Cena s DPH: 4 705 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w
  • TP-LINK "JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch w

Popis produktu:

TL-SG2210MP
JetStream 10-portový gigabitový chytrý switch s 8-portovým PoE + napájením
Příkon přes PoE až 150 W: 8 portů napájených přes PoE + vyhovující standardu 802.3at/af s celkovým napájením až 150W *.
Plné gigabitové porty: 8 gigabitových portů s napájením přes PoE+ a 2 gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení.
Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP) ‡, Centralizovaná správa cloudů a inteligentní monitorování.
Centralizovaná správa: Přistup do cloudu a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a jednoduchou správu.
Robustní bezpečnostní strategie: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, ověřování dosahu, a více.
Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping.
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface • 8× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+ (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
• 2× 100/1000 Mbps SFP Slots
Network Media • 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
• 100BASE-FX: MMF, SMF
• 1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 1
Physical Security Lock Yes
PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/af compliant
• PoE+ Ports: 8 Ports
• Power Supply: 150 W
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in (294 x 180 x 44 mm)
Mounting Rackmount/Desktop
Max Power Consumption • 12.2 W (110 V / 60 Hz with no PD connected)
• 173.9 W (110 V / 60 Hz with 150 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 41.63 BTU/h (with no PD connected)
• 539.35 BTU/h (with 150 W PD connected)
PERFORMANCE
Switching Capacity 20 Gbps
Packet Forwarding Rate 14.9 Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Memory 4.1 Mbit
Jumbo Frame 9 KB
Záruční podmínky: 60 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.