Logitech HD Webcam C615

Logitech HD Webcam C615
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1146256
PartNo:960-001056
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 1 191 Kč
Cena s DPH: 1 441 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Logitech HD Webcam C615
  • Logitech HD Webcam C615
  • Logitech HD Webcam C615
  • Logitech HD Webcam C615

Popis produktu:


Webkamera Logitech HD Webcam C615
Kvalitní webkamera s vysokým FullHD rozlišením a citlivým mikrofonem potlačujícím okolní ruch. Kamerou je možné pořádat video hovory v HD rozlišení 720p ve velkém množství komunikačních klientů.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Komunikujte ve vysoké kvalitě
Kamera má kvalitní optickou část, kterou dokáže použít pro pořizování velmi kvalitní video hovorů s vysokým HD rozlišením 720p. Díky tomu bude Váš kolega nebo například člen rodiny vidět kvalitní obraz plný nejrůznějších drobných detailů a získá tím daleko lepší přehled o dění na druhé straně video konverzace. Kromě video hovorů lze pořizovat s kamerou až FullHD videonahrávky.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Ostré záběry
Ostré záběry pořídíte s kamerou pomocí velmi kvalitního Premium autofokusu, který ostří na objekty před objektivem a dokáže zaostřit už na vzdálenost 10cm od objektivu.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Pořiďte si kvalitní video momentku
Hovoříte se svým blízkým a chcete si zaznamenat nějakou památku z Vaší online konversace? Pokud ano jistě oceníte možnost pořízení až 8MP snímků za video konversace.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Kvalitní zvuk
Webkamera je vybavena velmi citlivým zabudovaným mikrofonem, který přinese velmi čisté a jasné video hovory bez nepříjemného šumu na pozadí a osoba na druhé straně vám bude daleko lépe rozumět.
Přenosný design
Přenášejte webkameru velmi jednoduše například v brašně vašeho notebooku. Vysoké kompaktnosti docílíte pomocí skládacího designu.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Hladší, ostřejší, bohatší a jasnější
Technologie Logitech Fluid Crystal je jádrem, které tuto webovou kameru odlišuje od ostatních. Kromě plynulejšího pohybu obrazu bez obtěžujícího trhání získáte ostřejší obraz, bohatší barvy a čistší zvuk aby vás vaši milovaní doslova mohli vidět a slyšet detailněji i přesto, že třeba nemáte nejnovější výkonný počítač. Nový model poskytuje oslnivou kvalitu video hovorů přes Skype s křišťálově čistým obrazem.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Klíčové vlastnosti
Výkonná FullHD webkamera schopná provozovat video hovory ve vysokém HD rozlišení 720p. Kromě videa zaznamená i 8MP fotografie a kvalitní zvuk díky integrovanému citlivému mikrofonu s redukcí šumu v pozadí. Kvalitní obraz je způsoben světelným objektivem s funkcí automatického Premium ostření. Výhodou pro kvalitní obraz je i technologie Fluid Crystal. Propojení je realizovatelné pomocí klasického USB 2.0 konektoru. Universální spona se hodí pro připevnění k notebookům, LCD i CRT monitorům. Skládací konstrukce usnadní přenos.

Parametry:

Rozlišení Web kamery: 2.0 Mpix
Záruční podmínky: 3 Rok(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.