TP-Link Archer C5400 - Gigabit TriBand WiFi Router

Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:1103865
PartNo:Archer-C5400
Umístění:není skladem
Dostupnost:neznámá
Cena bez DPH: 5 827 Kč
Cena s DPH: 7 051 Kč
Včetně zákonných poplatků.
    Produkt se již neprodává    

Popis produktu:

Zbrusu nový Tri-Band MU-MIMO (Multi-user MIMO) router od výrobce TP-Link dokáže narozdíl od běžných routerů komunikovat až se 4 klientskými zařízeními ve stejný čas.

Technologie Advanced NitroQAM a 4-Stream technologie zajišťují nárůst rychlostí až 25% na obou radiích a umožňují dosáhnout kombinované modulační rychlosti až 5334Mbps. Díky 3 odděleným radiím můžete připojit více zařízení, router sám rozpozná, které jeho radio je pro Vaše zařízení nejlepší. Využívejte pásmo 2,4GHz pro Vaše tablety, smartphony a brouzdání po internetu. V pásmu 5 GHz můžete hrát online hry nebo streamovat 4k videa na Vaší konzoli nebo Smart TV.

Díky 8 externím anténám je maximalizován dosah vysílače. Technologie Beamforming dokáže uzpůsobit sílu vysílání v daném směru a obloužit tak s potřebným výkonem i vzdálenější zařízení. Rychlost přenosu přes ethernet zajišťují gigabitové porty a dostatečný HW výkon celého zařízení. Při sdílení dat do domácí sítě uršitě oceníte dvojici USB portů - 1x USB 2.0 a 1x USB 3.0.

Obsah balení  • Zařízení

  • Napájecí adaptér

  • Ethernetový kabel


Parametry:

Počet portů USB 3.0: 1
Záruční podmínky: 36 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.