Cambium Networks cnPilot e600 - bez PoE injektoru, RoW

Cambium Networks cnPilot e600 - bez PoE injektoru,
Tisk Tisk        
Oblíbené Oblíbené        
Doporučit Doporučit        
Twitter Twitter       
Kód:2267796
PartNo:PL-E600X00A-RW
Umístění:v externím skladu
Dostupnost:3 - 5 dní
Cena bez DPH: 10 618 Kč
Cena s DPH: 12 848 Kč
Včetně zákonných poplatků.
Ostatní foto:
  • Cambium Networks cnPilot e600 - bez PoE injektoru,
  • Cambium Networks cnPilot e600 - bez PoE injektoru,

Popis produktu:

Vysoce výkonná, gigabitová rychlost, tvarování paprsků, víceuživatelský přístupový bod (MU-MIMO) 802.11ac wave 2 E600 s anténním polem 4x4 implementuje nejnovější standardy. Ideální pro téměř jakékoli místo, které vyžaduje vysokou kapacitu, vysoký dosah a / nebo vysokou kapacitu klienta. Ideální pracovní kůň pro uspokojení vysoké poptávky po provozu v učebnách (školách), vnitřních veřejných prostorách, obchodech, hotelech nebo podnikových kancelářích.Lokální a cnMaestro správa  • Jednoduchý "onboarding"

  • Sledování a monitorování zásob

  • Hromadná konfigurace a upgrade

  • Zobrazení řídicího panelu s alarmy

  • Odstraňování problémů

  • Skvělá organizace zařízení
Roaming


E600 podporuje plynulý roaming až pro 1 000 klientů, aniž by byl potřeba v síti řadič. Hosting hotspotu na samotném přístupovém bodu nabízí jednoduchost bez řadiče.
Pokrytí, kapacita, rychlost


E600 s plným hodnocením disponuje maximálním vysílacím výkonem 25 dBm a je certifikováno pro DFS, aby mohlo využívat další vyhrazené kanály DFS 5 GHz - nabízí větší flexibilitu než kdykoli dříve pro pokrytí i kapacitu. Řízení propustnosti pomocí spravedlivosti vysílání, zvýšený výkon pomocí automatického vyhledávání kanálů (ACS) a vyšší rychlosti klientských zařízení od řízení pásma zajišťují, že se vaše síť dokáže přizpůsobit dynamickému chování klientů.
Vysoká dostupnost a hustota


Kapacita 256 souběžných asociací klientů a 16 SSID spolu s duálními integrovanými paměťovými bankami Active / Standby zajišťují, že E600 kombinuje vysokou hustotu a vysokou dostupnost.802.11ac wave 2 E600 přichází s volným řadičem a bez licenčních poplatků za správu AP.


Parametry:

Zisk antény [dBi]: 6
Typ antény: Vestavěná
Záruční podmínky: 60 měsíc(ů)


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.