ArchiCAD

ArchiCAD je špičkový BIM (Building Information Modeling) CAD software vyvinutý maďarskou společností Graphisoft. Nabízí kompletní řešení pro návrhy a projektování staveb, interiérů i celých komplexů budov. Vývoj tohoto SW započal v roce 1982, tehdy pouze pro 2D, od roku 1987 už pro 3D projektování. V současnosti program komunikuje ve 22 jazykových mutacích a po celém světě využívá tento produkt více než 150.000 architektů. Program je k dispozici jak v 32 bitové verzi, tak nově i v 64 bitové verzi, která je vhodná pro týmovou spolupráci. Samozřejmostí je neustále se rozšiřující množství různých knihoven. ArchiCAD spolupracuje také s dalšími specializovanými programy jako například Artlantis a EcoDesigner.

Jsme výhradní distributor programu ArchiCad pro Plzeňský kraj. Působíme jako partner firmy Centrum pro počítačovou grafiku s.r.o. (CEGRA), která zastupuje firmu Graphisoft v České republice.

Podrobné informace, návody a ukázky práce v ArchiCADu najdete na stránkách Centra pro počítačovou grafiku: www.cegra.czVyzkoušejte ZDARMA zkušební verzi ArchiCADu

V případě, že si chcete vyzkoušet práci v ArchiCADu, využijte 30-ti denní zkušební verzi, kterou získáte zdarma na oficiálních stránkách.

ArchiCAD 14 CZE zkušební verze (Trial) je plnohodnotnou 30-ti denní licencí programu. Dostupné jsou všechny funkce plné verze ArchiCADu, projekty lze tisknout i ukládat. Na tištěné výstupy program doplňuje vodoznak „zpracováno ve zkušební verzi“. Pokročilá technologie však umožňuje, aby při zakoupení programu mohl uživatel projekty zpracované ve verzi zkušební otevřít a dále s nimi pracovat, přičemž vodoznak na výstupech je ArchiCADem odstraněn.

Registrace probíhá na stránkách myarchicad.com (kategorie Professionals) ve třech krocích. Volí se region (v případě ČR je volba mezi ArchiCADem 14 CZE nebo INT), platforma (Windows XP/Vista/Windows 7 nebo Macintosh OS X Intel) a zadávají se kontaktní údaje. "Jméno" je v tomto případě důležitý údaj, neboť je s ním spojeno sériové číslo ArchiCADu. Rovněž e-mailové adresa musí být funkční, jsou na ní zasílána data potřebná ke stažení a instalaci ArchiCADu. Obrázkový návod postupu při registraci najdete zdeObjednání a další informace

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na email softech@softech.cz. Další kontakty naleznete na stránce kontakty.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.